Çocuklarınızın yazdıkları kitap oluyor

80alte.com » haberler » Çocuklarınızın yazdıkları kitap oluyor
Çocuklarınızın yazdıkları kitap oluyor

Yazdıklarını kitap haline getirmek isteyenler için hazırlanan kullanıcı dostu arayüzüyle Book Selfie, yazma tutkusunu eline alabilmek isteyenler için hızlı ve pratik bir yöntem olarak dikkat çekiyor.

 Sizin çocuğunuz da yazmayı seviyor mu? Peki, yazdıklarının anı olarak kalmasını, kitaplığınızda yer almasını ister misiniz? Yazardan Direkt servislerinden biri olan Book Selfie ile çocuklar hikâyelerini, kompozisyonlarını yazıyor, resimlerini tasarlıyor ve kitap olarak ailesi ya da arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

Ön ve arka kapaklar haricinde en az 4 en fazla 22 sayfalık kitaplar yapılabilen site, basit yönlendirmeler ve görsel desteğiyle çocuklara kitaplarının içini, kapağını tasarlama imkânı da sunuyor.

İSTER BİR HİKÂYE İSTER BİRKAÇI BİRLİKTE

Çocuğunu yazmakla ilgili teşvik etmek ve onları bu konuda yüreklendirmek isteyen ailelerin sevinçle karşıladığı Book Selfie ile oluşturulan kitaplar bir hikayeden oluşabildiği gibi yazarın birkaç eserini bir arada sunduğu bir seçki olarak da hazırlanabiliyor.

Book Selfie ile yapılan bu kitaplar sadece kişisel kullanım amacı taşıdığı ve satışa sunulmayacağı için ISBN ya da bandrol zorunluluğu taşımıyor, bu da sürecin daha hızlı ve sonuç odaklı ilerlemesini sağlıyor.

PEK YAKINDA YETİŞKİNLER DE SEVDİKLERİ İÇİN KİTAP YAPABİLECEK

Site kısa bir süre sonra yetişkinler için de kitap servisi vermeye başlayacak. Profesyonel hedefleri olmayan ama yazdıklarını da hatıra olarak saklamak isteyen ya da dostlarıyla paylaşacak olanlar için kitaplarını tasarlayıp tek tuşla baskıya gönderme hizmeti vermeye başlayacak olan sitede yayına hazırlanan kitaplar, 3 hafta içinde sahibine ulaşıyor.

YORUMLAR
Gündemde öne çıkan başlıklar? 
En çok okunan haberler